product

Unique SPINELLY fotel biurowy biały stelaż / czarna tkanina siedziska

Quick Overview

Tylko jedna sztuka w tej cenie!Elastyczne oparcie fotela Spinelly, którego ramę wykonano z mocnego i trwałego tworzywa polipropylenowego, umożliwia aktywne siedzenie. Efekt ten osiągnięto dzięki unikalnemu projektowi żeber w połączeniu z systemem łączeń imitujących kręgi, wykonanych z termoplastycznego elastomeru. Wszystko to sprawia, że na fotelu możemy swobodnie odchylać się do tyłu, sięgając na przykład do szafki po dokumenty, a elastyczne oparcie podąży za naszym ruchem i zapewni podparcie pleców przy wychyleniu.

1 799,00 zł

W magazynie

Time Left To Buy
Producent Unique

Details

Inspiracją do stworzenia fotela Spinelly była struktura ludzkich kręgów. Celem było stworzenie fotela, który symuluje wsparcie jakie daje nam kręgosłup.

Stworzono oparcie, które porusza się wraz z użytkownikiem. Elastyczne oparcie fotela Spinelly, którego ramę wykonano z mocnego i trwałego tworzywa polipropylenowego, umożliwia aktywne siedzenie. Efekt ten osiągnięto dzięki unikalnemu projektowi żeber w połączeniu z systemem łączeń imitujących kręgi, wykonanych z termoplastycznego elastomeru. Wszystko to sprawia, że na fotelu możemy swobodnie odchylać się do tyłu, sięgając na przykład do szafki po dokumenty, a elastyczne oparcie podąży za naszym ruchem i zapewni podparcie pleców przy wychyleniu.

Podparcie dla części lędźwiowej zapewni regulowana na wysokość w zakresie 55 mm podpórka lędźwiowa.

Model wyposażony jest w zagłówek tapicerowany siatką w kolorze szarym. Rama zagłówka wykonana jest z tworzywa polipropylenowego w kolorze czarnym lub białym.

Konstrukcja siedziska wykonana została z czarnego polipropylenu. Siedzisko pokryto formowaną pianką poliuretanową, która tapicerowana jest tkaniną materiałową (dostępnych jest 18 kolorów) lub skórą naturalną w 3 kolorach do wyboru. Odporność tkaniny na ścieranie to 140 000 cykli Martindale'a.

Regulacja siedziska na wysokość to 10 cm w przedziale 40 - 50 cm od podłogi, natomiast regulacja głębokości posiada zakres 6 cm.

Podłokietniki wykonano z tworzywa polipropylenowego. Posiadają miękkie nakładki z poliuretanu w szarym kolorze. Wysokość podłokietnika regulowana jest w zakresie 10 cm.

W Spinelly zastosowano mechanizm samoważący, który podczas odchylania oparcia do tyłu automatycznie dostosowuje opór oparcia do wagi użytkownika.

Podstawa wykonana została z polerowanego aluminium, nadającego się w 100% do recyklingu. Dzięki dużej średnicy (70 cm) zapewnia stabilność i uniemożliwia wywrócenie. Fotel wyposażono w czarne nylonowe kółka o średnicy 65 mm.

Spinelly posiada certyfikat BIFMA X5.1 i EN-1335, które potwierdzają jego walory w zakresie bezpieczeństwa i trwałości.

Fotel wyprodukowano z materiałów, które można poddać recyklingowi.


Additional Information

Producent Unique
Czas realizacji 24 godziny

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.


Write Your Own Review

Recenzuj: Unique SPINELLY fotel biurowy biały stelaż / czarna tkanina siedziska

Jak oceniasz produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Zgodność z opisem
Cena produktu
Jakość produktu