product

Unique SPINELLY fotel biurowy biały stelaż / czarna tkanina siedziska

Quick OverviewElastyczne oparcie fotela Spinelly, którego ramę wykonano z mocnego i trwałego tworzywa polipropylenowego, umożliwia aktywne siedzenie. Efekt ten osiągnięto dzięki unikalnemu projektowi żeber w połączeniu z systemem łączeń imitujących kręgi, wykonanych z termoplastycznego elastomeru. Wszystko to sprawia, że na fotelu możemy swobodnie odchylać się do tyłu, sięgając na przykład do szafki po dokumenty, a elastyczne oparcie podąży za naszym ruchem i zapewni podparcie pleców przy wychyleniu.

1 799,00 zł

W magazynie

Producent Unique

Details

Inspiracją do stworzenia fotela Spinelly była struktura ludzkich kręgów. Celem było stworzenie fotela, który symuluje wsparcie jakie daje nam kręgosłup.

Stworzono oparcie, które porusza się wraz z użytkownikiem. Elastyczne oparcie fotela Spinelly, którego ramę wykonano z mocnego i trwałego tworzywa polipropylenowego, umożliwia aktywne siedzenie. Efekt ten osiągnięto dzięki unikalnemu projektowi żeber w połączeniu z systemem łączeń imitujących kręgi, wykonanych z termoplastycznego elastomeru. Wszystko to sprawia, że na fotelu możemy swobodnie odchylać się do tyłu, sięgając na przykład do szafki po dokumenty, a elastyczne oparcie podąży za naszym ruchem i zapewni podparcie pleców przy wychyleniu.

Podparcie dla części lędźwiowej zapewni regulowana na wysokość w zakresie 55 mm podpórka lędźwiowa.

Model wyposażony jest w zagłówek tapicerowany siatką w kolorze szarym. Rama zagłówka wykonana jest z tworzywa polipropylenowego w kolorze czarnym lub białym.

Konstrukcja siedziska wykonana została z czarnego polipropylenu. Siedzisko pokryto formowaną pianką poliuretanową, która tapicerowana jest tkaniną materiałową (dostępnych jest 18 kolorów) lub skórą naturalną w 3 kolorach do wyboru. Odporność tkaniny na ścieranie to 140 000 cykli Martindale'a.

Regulacja siedziska na wysokość to 10 cm w przedziale 40 - 50 cm od podłogi, natomiast regulacja głębokości posiada zakres 6 cm.

Podłokietniki wykonano z tworzywa polipropylenowego. Posiadają miękkie nakładki z poliuretanu w szarym kolorze. Wysokość podłokietnika regulowana jest w zakresie 10 cm.

W Spinelly zastosowano mechanizm samoważący, który podczas odchylania oparcia do tyłu automatycznie dostosowuje opór oparcia do wagi użytkownika.

Podstawa wykonana została z polerowanego aluminium, nadającego się w 100% do recyklingu. Dzięki dużej średnicy (70 cm) zapewnia stabilność i uniemożliwia wywrócenie. Fotel wyposażono w czarne nylonowe kółka o średnicy 65 mm.

Spinelly posiada certyfikat BIFMA X5.1 i EN-1335, które potwierdzają jego walory w zakresie bezpieczeństwa i trwałości.

Fotel wyprodukowano z materiałów, które można poddać recyklingowi.


Additional Information

Producent Unique
Czas realizacji 24 godziny

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.


Write Your Own Review

Recenzuj: Unique SPINELLY fotel biurowy biały stelaż / czarna tkanina siedziska

Jak oceniasz produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Zgodność z opisem
Cena produktu
Jakość produktu