DxRacer – legenda w świecie foteli gamingowych

DxRacer logo

135 godzin 15 minut i 10 sekund - tyle trwała oficjalnie rozgrywa komputerowa, dzięki której w 2014  roku nasz rodak Hubert "Gordon" Blejcha pobił ówczesny rekord Guinessa. Aby tego dokonać, potrzebował wygodnego fotela, który zapewni ergonomiczną postawę na tak długim dystansie. Wybrał produkt jednego ze światowych liderów w produkcji foteli gamingowych. Jeśli i Ty czasami potrzebujesz wygodnego fotela do bicia domowych rekordów w gamingu, to ten tekst jest dla Ciebie.

DXRacer to amerykańska firma produkująca najwyższej klasy fotele gamingowe oraz stoły i akcesoria do gier dla osób prywatnych i firm. Założona w 2001 roku w Michigan w USA marka początkowo skupiała się na tworzeniu foteli sportowych do luksusowych samochodów.

DxRacer gracz NiP f0rest

Po latach zbierania doświadczeń, DxRacer w 2006 roku stworzył nowy dział oryginalnych, nowoczesnych foteli do gier i skierował swoje kroki do świata gier i e – sportu.

Rozpoczęła się produkcja, a lata opracowywanych innowacji i ogromne inwestycje w badania i rozwój zaowocowały stworzeniem szerokiej gamy produktów, w tym kilkoma rodzajami ergonomicznych foteli do gier i biura z wyrafinowanym wzornictwem inspirowanym wyścigami. Dzięki charakterystycznemu rajdowemu designowi, naciskowi na najwyższą jakość i rozpoznawalności w każdym zakątku świata marka, po latach wspierania świata gamingu wypracowała sobie miano legendy w dziedzinie foteli dla graczy, stając się nieodłącznym wyposażeniem wielu znanych gamerów i youtuberów.

Misją firmy jest dążenie do doskonałości w dziedzinie jakości i wzornictwa. DxRacer przykłada ogromną wagę do stosowania w procesie produkcji wyłączenie wysokiej jakości materiałów, aby sprostać stawianym marce przez graczy wysokim wymaganiom. Fotele produkowane są z najwyższą precyzją i przechodzą ścisłą kontrolę jakości. Konstrukcja krzeseł DxRacer opiera się na stalowej ramie, która zapewnia stabilność i wytrzymałość każdego fotela. Dzięki temu każdy fotel i wszystkie akcesoria są trwałe, ergonomiczne i doskonale wykonane, zapewniając użytkownikom najwyższy poziom komfortu. Wszystkie modele krzeseł przechodzą konsultację dzięki współpracy DxRacer z SCG, TUV, SUD i innymi niezależnymi instytucjami kontrolującymi jakość.

Dxracer- budowa fotela

Przeprowadzone na przestrzeni lat testy wytrzymałościowe podstawy fotela, kółek, zewnętrznego poszycia i innych części dowodzą, iż krzesła DxRacer to dopracowanie, bezpieczeństwo, jakość i kunszt od A do Z. DxRacer wrósł w świat gier komputerowych do tego stopnia, że rozpoczął w 2008 roku sponsoring dużych, światowych wydarzeń gamingowych.

W ostatnim czasie firma stała się wyłącznym partnerem dla WCG. Oprócz tego, marka sponsoruje turnieje globalne takie jak:

2014 Major League Gaming

Turnieje gamingowe

MLG League, pełna nazwa głównych ligowych rozgrywek gamingowych (Professional Major League Gaming), cieszących się ogromną popularnością w gamingowym świecie Ameryki Północnej.

2015 LCK League Summer Games

LCK (Champions Korea LoL) to najlepsza liga w Korei, znana wcześniej jako Liga OGN.

2015 World Cyber Arena

World Cyber Games (World Cyber, Arena, WCA) – założone w 2014 roku są wydarzeniem globalnym.

DxRacer sponsoruje również najbardziej znane drużyny gamingowe, takie jak:

Natus Vincere

NA'VI jako drużyna powstała w 2009 roku. Prowadzi rozgrywki w CS, DotA2, WOT, FIFA i SC2.

Ninjas in Pyjamas

Ninjas In Pyjamas (NiP) to szwedzka grupa zajmująca się grami elektronicznymi, założona w czerwcu 2000 roku.

SK telecom

Telecom SK powstali w 2012 roku w efekcie procesu selekcji członków teamu Sleep Game Eat (po formalnym utworzeniu League of Heroes).

Jeśli zajmujesz się tematem gier komputerowych, to i Ty możesz być sponsorowany przez DxRacer. Wystarczy wysłać maila na adres Sponsorship@DXRacer.com, podając linki do swojego konta Twitch lub YouTube. Przedstawiciele firmy deklarują, iż każde zgłoszenie rozpatrywane jest indywidualnie, jednakże twórcy treści zainteresowani sponsoringiem powinni posiadać ponad 36 000 subskrybentów Twitcha, lub ponad 150 000 subskrybentów YouTube. Jak widać, spełnienie warunków nie należy do najprostszych – jest ono jednak jak najbardziej osiągalne. Pewne jest natomiast, że sukces osiągnąć można jednak tylko korzystając z profesjonalnego sprzętu, a takim w dziedzinie foteli gamingowych z pewnością jest DxRacer.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *