product

AMBASADOR fotel biurowy popielato czarny Halmar

Quick Overview

Ambasador to fotel, który może stanąć do równej rywalizacji z najlepszymi modelami krzeseł obrotowych dostępnych na rynku. Zastosowana klasyczna, popielato - czarna kolorystyka pozwala dopasować fotel do każdej aranżacji wnętrza.

949,00 zł

W magazynie

Producent Halmar

Details

Fotel gabinetowy AMBASADOR Halmar popielato / czarny

Ambasador to fotel, który może stanąć do równej rywalizacji z najlepszymi modelami krzeseł obrotowych dostępnych na rynku. Wyposażony został w wiele mechanizmów regulacji, które pozwalają zająć na nim wygodną pozycję. Zastosowana klasyczna, popielato - czarna kolorystyka pozwala dopasować fotel do każdej aranżacji wnętrza.

Regulowany zagłówek

Ambasador posiada regulowany na wysokość za pomocą wygodnego przycisku zagłówek. Tapicerowany jest on popielato - czarną siatką, która dzięki zastosowanym do budowy materiałom jest wytrzymała i trwała.

Fotel posiada również podparcie niespotykane w innych modelach - wspierające prawidłowe ułożenie górnej części pleców. Znajduje się ono za oparciem, które tapicerowane jest tą samą siatką, co zagłówek.

Mechanizm MULTIBLOCK PLUS i regulacja podparcia lędźwi

W dolnej części oparcia Ambasadora znajdziemy regulowaną podpórkę pod część lędźwiową pleców. Szeroki zakres regulacji pozwala dostosować ułożenie podpórki dla każdego użytkownika.

Regulowane podłokietniki z miękkimi nakładkami pozwalają dopasować wysokość podparcia rąk do biurka.

Pod siedziskiem, tapicerowanym czarną tkaniną umieszczono mechanizm MULTIBLOCK PLUS, który pozwala na blokadę fotela w pionie, swobodne "kołysanie" lub blokadę krzesła w pozycji odchylonej w jednej z 5 pozycji. Jego dodatkową zaletą jest możliwość odchylenia samego oparcia fotela, bez ruchu siedziska. Opór stawiany przez mechanizm podczas odchyłu można dopasować za pomocą pokrętła widocznego pod siedziskiem.

Regulacja wysokości siedziska możliwa jest w zakresie 45 - 55 cm od podłoża. Do regulacji wysokości fotela, oraz do obsługi mechanizmu MULTIBLOCK PLUS zastosowano estetyczne i eleganckie małe dźwignie, umieszczone pod wykonanym z aluminium ramieniem podłokietników.

Aluminiowa pięcioramienna podstawa

Fotel osadzono na aluminiowej, wytrzymałej podstawie, której "lekki" design nadaje Ambasadorowi smukłego wyglądu. Maksymalne obciążenie fotela to 120 kg.

Dane techniczne:

Wymiary:

wysokość 128 - 138 cm

szerokość całkowita 64 cm

długość całkowita 63 cm

szerokość siedziska 52 cm

długość siedziska 53 cm

siedzisko - tapicerka czarna

oparcie i zagłówek - siatka popielato - czarna

podstawa aluminiowa

mechanizm MULTIBLOCK PLUS

maksymalne obciążenie 120 kg

waga 18 kg


Additional Information

Producent Halmar
Ilość paczek w wysyłce 1 sztuka - 1 paczka
Czas realizacji 7 dni

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.


Write Your Own Review

Recenzuj: AMBASADOR fotel biurowy popielato czarny Halmar

Jak oceniasz produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Zgodność z opisem
Cena produktu
Jakość produktu